Stomatologia Kucharski

   Serdecznie witamy na stronie internetowej gabinetu "Stomatologia Kucharski". W naszej praktyce oferujemy Państwu szeroką gamę usług stomatologicznych z zakresu:

   Leczeniem stomatologicznym zajmujemy się od 1999 roku, oprócz klasycznej stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkiego typu prac protetycznych. Od 2004 roku ściśle współpracujemy z producentami wiodących systemów implantologicznych dostępnych na polskim rynku - firmami Straumann i AlphaBioTec. Dzięki wieloletniej praktyce nasz zespół posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie - wykonaliśmy już ponad 1200 zabiegów implantacji.

   Zapraszamy do zapoznania się z działem Oferta, znajdują się tam informacje o większości wykonywanych w gabinecie zabiegów. W dziale Personel przedstawiamy lekarzy i asystentów. Telefony, adresy i godziny pracy znajdziecie Państwo w dziale Kontakt.

   Gabinet przy ulicy Orzechowej 3 w Głogowie jest nowym obiektem, zaprojektowanym z uwzględnieniem wymagań, jakie musi spełniać nowoczesny gabinet stomatologiczny. Posiadamy również ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

   Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Implanty:

StraumannAlpha-Bio